Blackmagic Design Adapter 3G-SDI SFP Optical Module

Blackmagic Design Adapter 3G-SDI SFP Optical Module
Dostępność:Dostępne od ręki
Cena:349,00395,00 zł
Blackmagic Design Adapter 3G-SDI SFP Optical Module
 
Blackmagic Design ADPT-3GBIOPT fiber optic SFP module/adapter .LC connectors, Duplex transceiver, Works in either Singlemode (SM) or Multimode (MM), SM recommended.

Please Note These are transcievers which can send and receive. 2 are needed in order to transmit and receive a signal. They work in any current Blackmagic product such as the DeckLink 4K Extreme 12G, the Blackmagic SmartView 4K or in any Blackmagic Design legacy products.


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych i reklamowych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb klientów. Zmiany ustawień dotyczących plików cookie można dokonać w dowolnej chwili modyfikując ustawienia przeglądarki. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Cookies Polityka cookies

Zamknij