EARTEC

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe

Eartec jest twórcą urządzeń do komunikacji między członkami dowolnego zespołu produkcyjnego (wideo, wydarzenie, sport, …). Komunikacja zwrotna w trybie pełnego dupleksu zapewnia bezzakłóceniową, dwukierunkową komunikację między wszystkimi członkami zespołu, a dodatkową korzyścią jest to, że system nie wymaga użycia rąk. Systemy Talkback mają możliwość wyboru pojedynczego kanału lub zestawu słuchawkowego lub jednoczesnej rozmowy ze wszystkimi kanałami, co znacznie ułatwia komunikację w dużym lub złożonym zestawie.

Sale sądowe

Operatorzy

Gastronomia


Przemysł i produkcja

Rajdy samochodowe

Służba zdrowia


Jeździectwo

Na wodzie

Produkcja filmowa

Sale sądowe

Szyfrowane cyfrowo / Całkowicie bezpieczne

Pandemia koronawirusa przyniosła wiele zmian w procedurach sądowych na całym świecie. Jednym z wyzwań, przed którymi stali menedżerowie sądów, było zachowanie dystansu społecznego dla prawników, oskarżonych i tłumaczy. Zestawy UltraLITE zapewniają komunikację, której potrzebują do wykonywania swojej pracy. Umożliwiają prowadzenie konferencji w całkowitej prywatności.

Komercyjne bezprzewodowe zestawy słuchawkowe UAS firmy Eartec są wyjątkowo przystosowane do pracy z dronami, ponieważ działają w nielicencjonowanym paśmie DECT 1920-1930 i nie będą zakłócać ani modułów zdalnego sterowania, ani sygnału kamery. Są proste w użyciu, niedrogie i skutecznie poprawiają koordynację ekip wideo i kamer. Operatorzy mogą cieszyć się komunikacją w zasięgu aż do 400 metrów.

Operatorzy drona i piloci UAS

Całkowita mobilność bez użycia rąk.

Gastronomia

Usprawnienie pracy całej restauracji dzięki
krystalicznie czystej komunikacji.

System UltraPAK z lekkimi zestawami słuchawkowymi dedykowanymi do gastronomii to przełomowa technologia bezprzewodowa, która już rewolucjonizuje sposób komunikowania się kelnerów, kierowników i pracowników kuchni. Łączą personel restauracji, zapewniając wzorzec rozmowy otwartej linii, dzięki czemu załogi mogą rozmawiać jednocześnie, tak jak na zwykłym telefonie. Zapasowe baterie dają nieograniczony czas komunikacji.

Wysokowydajne zestawy słuchawkowe, które zwiększają produktywność załóg przemysłowych. Te specjalistyczne urządzenia bezprzewodowe z pełnym dupleksem. Nie występują opóźnienia podczas transmisji. Są one zbudowane tak, aby pracować w wymagających miejscach, przy budowie statków, holowaniu / ratownictwie, pielęgnacji drzew czy pracach dźwigowych..

Przemysł i produkcja

Zestawy słuchawkowe, które zwiększają
produktywność załóg przemysłowych.

Rajdy samochodowe / Operatorzy RC

Komunikuj się i wygrywaj dzięki zestawowi słuchawkowemu Eartec UltraLITE.

Przyjęte przez tysiące RC Racer`ów na całym świecie, są uważane za system wzorcowy w branży RC Racing. Wykorzystują technologię bezprzewodową Digital Enhance Cordless Technology (DECT) i nie kolidują z pilotami radiowymi. Każdy zestaw ma unikalny kod prywatności, który eliminuje możliwość „skanowania”, podsłuchiwania lub przesłuchiwania między zespołami rywalizującymi w tym samym miejscu.

Branża opieki zdrowotnej pędzi z prędkością warp, w ślad za tym nie idzie komunikacja i staje się coraz bardziej krytyczna. Maski, osłony twarzy i systemy hełmów PPE skutecznie chronią zarówno lekarza, jak i pacjenta przed zanieczyszczeniem krzyżowym, lecz utrudniają komunikację zespołów zakaźnych czy chirurgicznych. Lekkie zestawy słuchawkowe wygodnie mieszczą się nawet pod osłonami twarzy i skafandrami. Global Connect daje komunikację i możliwość konsultacji na żywo z dowolnym miejscem na świecie.

Szpitale / Chirurgia / Oddziały zakaźne

Zespól lekarzy, pielęgniarek i personelu pomocniczego.

Jeździectwo

UltraPAK— bezprzewodowy instruktor jazdy

Eartec usprawnił lekcje jazdy konnej na całym świecie. Precyzyjna komunikacja z uczniami. Waży tylko 70g i jest przypięty do kurtki lub schowany w kieszeni. Dołączony zestaw słuchawkowy Cyberheadset ma smukły pasek na szyję, dzięki czemu można go nosić z dowolnym toczkiem jeździeckim.

Jednoczesny kontakt głosowy, który sprawi,
że to, co odróżnia zestawy słuchawkowe UltraLITE do łodzi od tradycyjnych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, to ich samodzielna konstrukcja „wszystko w jednym”. Ponieważ cała elektronika jest zainstalowana w zespole nauszników/opaski na głowę, nie są wymagane żadne przewody ani zdalne radio.

Na wodzie

Twoja praca na łodzi będzie bezpieczniejsza i bezpieczniejsza, bardziej satysfakcjonująca

Produkcja filmowa

Jesteśmy z filmowcami od 1961 roku

Przez te wiele dziesięcioleci inżynierowie EARTEC wykorzystywali informacje zwrotne otrzymane od tysięcy profesjonalistów teatralnych, domów produkcyjnych i inżynierów Pro Audio w celu opracowania rozwiązań interfonowych do zestawów
słuchawkowych wykorzystywanych w produkcji filmowej. Dzięki temu zapewniają one wyjątkową wydajność każdych warunkach na planach filmowych i realizacjach telewizyjnych.

Skontaktuj się z nami!

Dane kontaktowe

Jacek Mikrut
Adres e-mail: [email protected]
Numer telefonu: +48 789 207 240

01-244 Warszawa, ul. Bema 60
Numer telefonu: +48 22 652 37 83