BlogWszystkie artykuły

Projekty i realizacje

Budowa studia TV, czym zajmujemy się praktycznie od początku naszej działalności w dalszym ciągu sprawia nam bardzo dużo radości. Każde zlecenie jest inne. Inne są możliwości finansowe, inaczej wygląda infrastruktura budynku, inne są również wyobrażenia inwestorów, czy przeznaczenia. Branża jest jedną z najbardziej rozwojowych. Wykorzystujemy naszą dotychczasową wiedzę oraz stale poszerzamy nasze choryzonty, biorąc udział w szkoleniach i śledząc zagraniczne projekty. To ta część naszej pracy, której gołym okiem nie widać, a która procentuje w postaci niezwykłych realizacji.
Przeczytaj artykuł

Zaproszenie na targi SACROEXPO do Kielc

Przeczytaj artykuł

Nowoczesne nauczanie

Nauczanie zdalne, współpraca na odległość, interaktywne rozwiązania cyfrowe dla edukacji przyszłości. Tworzymy nowoczesne i niezawodne rozwiązania multimedialne, za pomocą których przybliżamy naukę, ułatwiamy prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz współpracę pracowników uczelni.
Przeczytaj artykuł

Konwersja cyfrowa domów kultury

Jesteś pracownikiem instytucji kulturalnej z działu technicznego, marketingu, PR, szkoleń czy też HR.? Musisz zrealizować zapotrzebowanie w ramach konwersji cyfrowej na produkty filmowo – telewizyjne? Interesuje Cię zakup profesjonalnego sprzętu do streamingu live czy webinar’ów w ramach programu cyfryzacji domów kultury?
Przeczytaj artykuł

Obiektyw IRIX 45mm f /1.4

Odkryj magię fotografii średnioformatowej wraz z obiektywem Irix 45mm f/1.4 wyposażonym w natywne mocowanie do aparatów Fujifilm GFX! Marka Irix Lens wprowadza na rynek standardowy obiektyw szerokokątny o ogniskowej 45mm z dedykowanym mocowaniem pozwalającym na zastosowanie wraz z aparatami Fujifilm z serii GFX, wyposażonymi w matryce średnioformatowe.
Przeczytaj artykuł

Przetargi

Jest bardzo wiele instytucji, które mają zapotrzebowanie na produkty filmowo - telewizyjne. Przed wyborem sprzętu przygotujemy prezentację, wypożyczymy sprzęt na testy i pomożemy wybrać kompatybilną specyfikację sprzętową aby w przyszłości klienci mogli się cieszyć użytecznością zakupionych produktów.
Przeczytaj artykuł

Bemix TV

W dziale Bemix TV można zobaczyć filmy produktowe, które są używane w świecie telewizyjno filmowym. Przed decyzją zakupu warto zobaczyć jak poszczególne produkcje są wykonywane za pomocą produktów, które posiadamy w Naszej ofercie. Jeśli jesteś w posiadaniu własnego filmu, podziel się nim z nami a opublikujemy go wraz z reklamą Twojej firmy!
Przeczytaj artykuł