BlogWszystkie artykuły

Projekty i realizacje

Budowa studia TV, czym zajmujemy się praktycznie od początku naszej działalności w dalszym ciągu sprawia nam bardzo dużo radości. Każde zlecenie jest inne. Inne są możliwości finansowe, inaczej wygląda infrastruktura budynku, inne są również wyobrażenia inwestorów, czy przeznaczenia. Branża jest jedną z najbardziej rozwojowych. Wykorzystujemy naszą dotychczasową wiedzę oraz stale poszerzamy nasze choryzonty, biorąc udział w szkoleniach i śledząc zagraniczne projekty. To ta część naszej pracy, której gołym okiem nie widać, a która procentuje w postaci niezwykłych realizacji.
Przeczytaj artykuł

Konferencja PIKE 2022

Zapraszamy na konferencję PIKE 2022, która odbędzie się 3-4 października br. w Toruniu.
Przeczytaj artykuł

Cyfrowa Gmina Zdobądź dofinansowanie od 100 tys – 2 mln zł dla samorządu na cyfryzację!

Ruszył pierwszy nabór wniosków w ramach programu i konkursu: ,,Cyfrowa Gmina". W konkursie gminy ubiegają się o grant, który przeznaczą na cyfryzację jednostek oraz zwiększenie poziomu cyberbezpieczeństwa.
Przeczytaj artykuł

Odliczanie do IBC2022! Przyjdź do Aximmetry na 7D10

W tym roku Aximmetry przyjedzie z szeregiem ekscytujących wydarzeń: nie tylko będziecie mogli zobaczyć na naszym stoisku prezentację na zielonym ekranie, ale również spotkacie naszych specjalnych Gości Richarda Frantzena i Johana Folke, z którymi będziecie mogli porozmawiać wszystkie rzeczy Aksymetria.
Przeczytaj artykuł

Realizacja studia TVP Opole

Realizacja studia dla TVP3 Opole Od 1 stycznia 2020 „Kurier Opolski” w zupełnie nowej odsłonie
Przeczytaj artykuł

Tamron ogłasza nowy wszechstronny ultra-telefoto zoom

Nowy obiektyw Tamron 50-400 mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD tworzy zupełnie nową kategorię dla wysokiej klasy ultra-teleobiektywów zoom do bezlusterkowców.
Przeczytaj artykuł

Realizacja studia DAGMA Photo

Studio DAGMA Photo to miejsce, w którym zrealizujesz nawet najbardziej wymagające projekty fotograficzne. W budowaniu docelowych kadrów pomogą Ci m.in. profesjonalne zestawy oświetleniowe, tła, dyfuzory, blendy i wszystko to, czego potrzebujesz do uzyskania najlepszych zdjęć.
Przeczytaj artykuł

Szkolenie dla Domów Kultury

Przeczytaj artykuł

Tamron CashBack 2021

Odbierz do 900 zł cashbacku na zakup obiektywów do systemu Sony FE. Promocja trwa od 15.10 do 31.12.2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły w regulaminie.
Przeczytaj artykuł

Zaproszenie na targi SACROEXPO do Kielc

Przeczytaj artykuł

Nowoczesne nauczanie

Nauczanie zdalne, współpraca na odległość, interaktywne rozwiązania cyfrowe dla edukacji przyszłości. Tworzymy nowoczesne i niezawodne rozwiązania multimedialne, za pomocą których przybliżamy naukę, ułatwiamy prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz współpracę pracowników uczelni.
Przeczytaj artykuł