BlogWszystkie artykuły

Projekty i realizacje

Budowa studia TV, czym zajmujemy się praktycznie od początku naszej działalności w dalszym ciągu sprawia nam bardzo dużo radości. Każde zlecenie jest inne. Inne są możliwości finansowe, inaczej wygląda infrastruktura budynku, inne są również wyobrażenia inwestorów, czy przeznaczenia. Branża jest jedną z najbardziej rozwojowych. Wykorzystujemy naszą dotychczasową wiedzę oraz stale poszerzamy nasze choryzonty, biorąc udział w szkoleniach i śledząc zagraniczne projekty. To ta część naszej pracy, której gołym okiem nie widać, a która procentuje w postaci niezwykłych realizacji.
Przeczytaj artykuł

Tamron ogłasza nowy wszechstronny ultra-telefoto zoom

Nowy obiektyw Tamron 50-400 mm F/4.5-6.3 Di III VC VXD tworzy zupełnie nową kategorię dla wysokiej klasy ultra-teleobiektywów zoom do bezlusterkowców.
Przeczytaj artykuł

Realizacja studia DAGMA Photo

Studio DAGMA Photo to miejsce, w którym zrealizujesz nawet najbardziej wymagające projekty fotograficzne. W budowaniu docelowych kadrów pomogą Ci m.in. profesjonalne zestawy oświetleniowe, tła, dyfuzory, blendy i wszystko to, czego potrzebujesz do uzyskania najlepszych zdjęć.
Przeczytaj artykuł

Szkolenie dla Domów Kultury

Przeczytaj artykuł

Tamron CashBack 2021

Odbierz do 900 zł cashbacku na zakup obiektywów do systemu Sony FE. Promocja trwa od 15.10 do 31.12.2021 roku lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły w regulaminie.
Przeczytaj artykuł

Zaproszenie na targi SACROEXPO do Kielc

Przeczytaj artykuł

Nowoczesne nauczanie

Nauczanie zdalne, współpraca na odległość, interaktywne rozwiązania cyfrowe dla edukacji przyszłości. Tworzymy nowoczesne i niezawodne rozwiązania multimedialne, za pomocą których przybliżamy naukę, ułatwiamy prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz współpracę pracowników uczelni.
Przeczytaj artykuł

Konwersja cyfrowa domów kultury

Jesteś pracownikiem instytucji kulturalnej z działu technicznego, marketingu, PR, szkoleń czy też HR.? Musisz zrealizować zapotrzebowanie w ramach konwersji cyfrowej na produkty filmowo – telewizyjne? Interesuje Cię zakup profesjonalnego sprzętu do streamingu live czy webinar’ów w ramach programu cyfryzacji domów kultury?
Przeczytaj artykuł

Obiektyw IRIX 45mm f /1.4

Odkryj magię fotografii średnioformatowej wraz z obiektywem Irix 45mm f/1.4 wyposażonym w natywne mocowanie do aparatów Fujifilm GFX! Marka Irix Lens wprowadza na rynek standardowy obiektyw szerokokątny o ogniskowej 45mm z dedykowanym mocowaniem pozwalającym na zastosowanie wraz z aparatami Fujifilm z serii GFX, wyposażonymi w matryce średnioformatowe.
Przeczytaj artykuł

Przetargi

Jest bardzo wiele instytucji, które mają zapotrzebowanie na produkty filmowo - telewizyjne. Przed wyborem sprzętu przygotujemy prezentację, wypożyczymy sprzęt na testy i pomożemy wybrać kompatybilną specyfikację sprzętową aby w przyszłości klienci mogli się cieszyć użytecznością zakupionych produktów.
Przeczytaj artykuł

Bemix TV

W dziale Bemix TV można zobaczyć filmy produktowe, które są używane w świecie telewizyjno filmowym. Przed decyzją zakupu warto zobaczyć jak poszczególne produkcje są wykonywane za pomocą produktów, które posiadamy w Naszej ofercie. Jeśli jesteś w posiadaniu własnego filmu, podziel się nim z nami a opublikujemy go wraz z reklamą Twojej firmy!
Przeczytaj artykuł